• שנתאים לך צמח?
 • Gift Card
 • neta עסקים
 • מדריכי טיפול
 • עציץ עם הקדשה
 • מגיעים אליך?
 • Log in
למה כדאי להכניס צמחי בית למשרדים ולבנייני ההייטק שלנו?

למה כדאי להכניס צמחי בית למשרדים ולבנייני ההייטק שלנו?

ככל שהעולם שלנו הופך ליותר ויותר דיגיטלי, רבים מאיתנו מבלים את רוב ימי העבודה שלנו בתוך בנייני משרדים הייטק או בבית. אבל בעוד שטכנולוגיה יכולה להקל על חיינו, היא גם יכולה להשאיר אותנו מנותקים מהטבע. למרבה המזל, מפעלי בית יכולים לגשר על פער זה ולספק מגוון יתרונות למשרדים ולבנייני היי-טק.

הנה 7 סיבות מדוע כדאי לשקול הכנסת צמחי בית למשרד או לבניין שלכם.

 1. איכות אוויר משופרת: צמחי בית הם מטהרי אוויר טבעיים, סופגים פחמן דו חמצני ומשחררים חמצן לאוויר. זה יכול לעזור להפחית את הרמות של תרכובות אורגניות נדיפות (VOC) באוויר שלנו, אשר נמצאות לרוב בריכוזים גבוהים יותר בבנייני היי-טק עקב השימוש שלהם בציוד וחומרים אלקטרוניים.
 2. הפגת מתחים: מחקרים הראו שבילוי בטבע יכול להפחית מתח, וצמחי בית יכולים להכניס קצת טבע למשרד. מסוקולנטים בעציצים ועד צמחים תלויים, מעט ירוק במשרד יכול לעזור להפחית מתח ולשפר את הרווחה הכללית.
 3. הגברת פרודוקטיביות: מחקרים הצביעו על כך שנוכחות של צמחי בית במקום העבודה יכולה להגביר את הפרודוקטיביות והיצירתיות. זה יכול להועיל במיוחד בבנייני היי-טק, שבהם מחסור בשטח ירוק עלול להוביל לתחושות של בידוד ולירידה בתפוקה.
 4. הפחתת רעש: צמחי בית יכולים לעזור להפחית את רמות הרעש במשרד או בבניין על ידי קליטת גלי קול ומתן חוצץ קול טבעי. זה יכול ליצור אווירה מרגיעה ושלווה יותר, שיכולה לעזור לשפר את הריכוז והמיקוד.
 5. זמן מחלה מופחת: צמחי בית יכולים לעזור להפחית את התפשטות החיידקים על ידי סינון אבק ומזהמים אחרים. זה יכול לעזור להפחית את התפשטות המחלות ולשפר את הבריאות הכללית, להוביל פחות ימי מחלה ולשביעות רצון גבוהה יותר של העובדים.
 6. אסתטיקה משופרת: צמחי בית יכולים להוסיף נופך של טבע לכל משרד או בניין, ולגרום לו להרגיש יותר מזמין ומסביר פנים. זה יכול לעזור ליצור אווירה נעימה יותר ולגרום לאנשים להרגיש יותר בנוח.
 7. מצב רוח משופר: מחקרים מצאו שנוכחות צמחי בית יכולה לעזור לשפר את מצב הרוח וליצור תחושות של אושר ורווחה. זה יכול להיות מועיל במיוחד בבנייני היי-טק, שבהם המחסור באור טבעי יכול להוביל לתחושות של דיכאון וחרדה.

מעוניין לדעת עוד? לחץ כאן לטיפים נוספים במדריכי הטיפול שלנו

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך...

סגירת נגישות

עלות משלוח ₪30
מינימום הזמנה ₪100
משלוח חינם בהזמנה מעל ₪290

×