• שנתאים לך צמח?
 • Gift Card
 • neta עסקים
 • מדריכי טיפול
 • עציץ עם הקדשה
 • מגיעים אליך?
 • Log in
5 דרכים להכין את צמחי הבית שלנו לקיץ

5 דרכים להכין את צמחי הבית שלנו לקיץ

הקיץ החם עשוי להיות זמן מצוין לצאת לחוף הים וליהנות בחוץ, אבל יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לעזור לשמור על בריאות צמחי הבית שלכם במהלך חודשי הקיץ החמים. בין אם אתם חדשים או מקצוענים בגידול צימחי בית.

הנה 5 טיפים שיכולים לעזור לצמחי הבית שלכם לשרוד את חום הקיץ.

 1. השקיה משלימה – צמחי בית הופכים לצמאים במיוחד במהלך חודשי הקיץ עקב חום מוגבר ויובש באוויר. כדאי להשלים יותר מים לצמחי הבית שלכם, מומלץ לערפל את הצמחים עם ששי שפריצר או להשתמש בקבוק עם טפטוף איטי כדי לספק מים ישירות לשורשים.
 2. גזמו את הצמחים שלכם – הגיזום יכול לעזור לצמחי הבית שלכם לספוג יותר אור שמש ולעזור להפחית את הסיכון ללחץ עקב עלווה גדולה וצפופה מדי.
 3. עברו לצל – אם יש לכם צמחי בית שאינם סובלים אור שמש ישיר, כדאי לשקול למצוא מקום שבו הם יכולים לקבל אור עקיף במשך רוב שעות היום. זה יעזור למנוע מהשמש להתחזק מדי והיא עלולה לשרוף את הצמחים.
 4. כיסויי בד – מטליות צל נהדרות למתן צל נוסף לצמחים שלך במהלך ימי הקיץ הארוכים. הם ניתנים להזזה בקלות ולא תופסים יותר מדי מקום בפטיו או במרפסת.
 5. דישון – במהלך חודשי הקיץ, צמחי הבית זקוקים לאיזון נכון של רכיבי תזונה כדי להישאר בריאים. מומלץ לשים דשן אונברסלי או דשן גרגירי כל שלושה עד שישה שבועות, וזה יעזור להבטיח שהצמחים שלכם יישארו במצב מעולה במהלך חודשי הקיץ החמים.

ביצוע טיפים אלה יעזרו להבטיח שצמחי הבית שלכם יישארו בריאים במהלך חודשי הקיץ החמים. אל תשכחו לספק לצמחים שלכם הרבה אהבה ותשומת לב במהלך הקיץ והם יתגמלו אתכם בעלווה שופעת ותוססת למשך הרבה מאוד זמן.

מעוניינים לדעת עוד? לחצו כאן לטיפים נוספים במדריכי הטיפול שלנו

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך...

סגירת נגישות

עלות משלוח ₪30
מינימום הזמנה ₪100
משלוח חינם בהזמנה מעל ₪290

×