• שנתאים לך צמח?
 • Gift Card
 • neta עסקים
 • מדריכי טיפול
 • עציץ עם הקדשה
 • מגיעים אליך?
 • Log in
5 כללים שיבטיחו שצמחי הבית שלכם יישארו בריאים

5 כללים שיבטיחו שצמחי הבית שלכם יישארו בריאים

גידול צמחי בית הוא דרך מצוינת להוסיף קצת חיים וצבע לבית שלך תוך מתן תחביב מהנה. עם טיפול נכון, צמחים אלה יכולים לשגשג בבית שלך ולהוות תוספת יפה לכל חלל. כדי להבטיח שאתה נותן לצמחים שלך את הטיפול הטוב ביותר האפשרי, הנה חמישה כללים חשובים שיש לפעול לפיהם:

 1. השקיה באופן קבוע: הכלל החשוב ביותר לגידול צמחי בית הוא לוודא שאתה משקה אותם באופן קבוע. לצמחים שונים יש צרכים שונים, אז הקפידו לחקור את המין הספציפי שאתם מגדלים ואת כמות המים שהוא דורש. באופן כללי, יש להשקות את רוב הצמחים בערך פעם בשבוע והאדמה צריכה להיות לחה אך לא רטובה.
 2. ספק אור שמש מספק: על מנת שהצמחים שלך יגדלו וישגשגו, הם צריכים לקבל גישה לאור שמש מספק. לצמחים שונים יש צרכים שונים בכל הנוגע לאור השמש, אז הקפידו לחקור את המין הספציפי שאתם מגדלים כדי לקבוע את המיקום הטוב ביותר בביתכם.
 3. דשן: דשן הוא חלק חשוב בשמירה על בריאות הצמחים שלך. יש להפרות את רוב הצמחים פעם בחודש, אבל שוב, הקפידו לחקור את הצרכים הספציפיים של הצמחים שלכם.
 4. גיזום באופן קבוע: גיזום חשוב לשמירה על בריאות הצמחים שלך, מכיוון שהוא עוזר להסיר כל עלווה מתה או חולה. גיזום עם מזמרה גם מעודד צמיחה חדשה ועוזר לשמור על הצמחים שלך במיטבם.
 5. בחרו את המיקום הנכון: לכל צמח דרישות אור שונות, לכן הקפידו לבחור מקום לצמחים שלכם שעונה על הצרכים שלהם. אם אינך בטוח, ערוך מחקר כדי לגלות איזה סוג אור הצמחים הספציפיים שלך מעדיפים.

שמירה על חמשת הכללים הללו תעזור להבטיח שצמחי הבית שלך יישארו בריאים ומאושרים. עם הטיפול הנכון, תוכל ליהנות מהיופי של הצמחים בביתך במשך שנים רבות.

מעוניין לדעת עוד? לחץ כאן לטיפים נוספים במדריכי הטיפול שלנו

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך...

סגירת נגישות

עלות משלוח ₪30
מינימום הזמנה ₪100
משלוח חינם בהזמנה מעל ₪290

×